baner6.jpg

O firmie

Zainwestuj w Polską firmę i zostaw kapitał w naszym kraju!

Czy wiesz, że większość operatorów sieci internetowych to obcy kapitał? Większość zarobionych funduszy nie jest reinwestowanych na terenie naszego kraju. Dla przykładu:


  • Orange (PTK Centertel) – USA oraz Francja

  • Plus (Polkomtel S.A.) - USA oraz Dania

  • UPC Polska – USA

  • NETIA – Islandia, Luksemburg, Wielka Brytania, USA

  • Telekomunikacja Polska S.A. - Francja oraz USA

  • PROTONET – Piekary Śląskie, Polska


Jesteśmy firmą lokalną, dbająca o to by wszelkie pozyskane finanse były ponownie wykorzystane do wszelkich inwestycji na terenie naszego kraju.

Nasi pracownicy to osoby pochodzące z różnych miast Śląska, których zarobione pieniądze zasilają budżety naszych, Śląskich miast.


Czemu za nasze pieniądze mają rozwijać się inne państwa?

Już dziś wybierz PROTONET i stań się inwestorem technologicznego rozwoju naszego kraju oraz regionu!


Od początku istnienia firma dokłada wielu starań w celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług. 

Podstawowymi narzędziami do zapewnienia najwyższej jakości usług jest:

  • - okresowa, telefoniczna ankieta mająca na celu działanie opiniodawcze, a także prewencyjne. Dzięki Twojej opinii wiemy co dzieje się z naszą usługa i jak bardzo możemy się dla Ciebie zmienić,
  • - dla klientów korporacyjnych - indywidualny numer zgłoszeniowy, a także rozszerzoną obsługę serwisową,
  • - audyty zewnętrzne prowadzone przez naszych specjalistów - sprawdzamy w terenie działanie naszego produktu,
  • - pomoc w każdej sytuacji - nie zostawiamy klienta z problemem - jeśli trzeba doradzimy i podpowiemy w zakresie naszej wiedzyTechnologia i rozwiązania sieci PROTONET.

Szkielet sieci PROTONET w całości składa się z technologii światłowodowej dzięki czemu nasi użytkownicy cieszą się bardzo dynamicznym połączeniem z internetem. Rozwiązanie to również wykazuje się wysokim stopniem bezawaryjności a zastosowanie zarządzalnych urządzeń teletechnicznych umożliwia nam bardzo sprawną kontrolę nad jakością świadczonych usług.

Jako jedna z niewielu firm działających na terenie woj. śląskiego wprowadziliśmy rozwiązania umożliwiające użytkownikom PROTONET korzystać z internetu na poziomie do 100 Mb/s. Przy tak niskiej stawce za tak wysoką prędkość nasza oferta stała się bardziej konkurencyjna od ogólnopolskich gigantów czy innych lokalnych przedsiębiorców sieci internetowych.

 Tak nowoczesne i sprawdzone metody w dostawie internetu pozwalają na korzystanie z telefonii internetowej co dla wielu współcześnie działających firm stanowi podstawę ekonomicznego zarządzania swoją firmą.Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej o Polityce prywatnosci.

EU Cookie Directive Module Information