baner6.jpg

Potrzebujesz pomocy?

Jesteś niezadowolony z naszych usług? 

Masz problem? ZGŁOŚ TO - POMOŻEMY 

Polecamy

Wspaniałe miejsce na organizację niezapomnianych przyjęć:

brzozy

Zaczaruj swój ogród i zmień go w żywą baśń:

ogrody

Bajkowe grille - i spędzisz w ogrodzie cudowne chwile:

bajkowegrille

Aktualnosci


!!!UWAGA!!!

Przypominamy o bezwzględnym wypinaniu kabla z karty sieciowej oraz routera w czasie burzy , oraz wtedy kiedy Państwo wychodzicie z domu na dłużej (praca, szkoła, wyjazd) oraz przed snem , bo mamy okres burz i nie wiadomo czy w czasie Państwa nieobecności lub snu nie wystąpi burza!!.
Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż w myśl zapisów regulaminu, nasza firma nie ponosi odpowiedzialności związanej z uszkodzeniami powstałymi w wyniku wyładowań atmosferycznych.
Informacje o wewnątrzsieciowym hubie DC++

W naszej sieci działa Hub Direct Connect ułatwiający wymianę plików między użytkownikami. Jest on dostępny jedynie wewnątrz sieci Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Zabrze-Grzybowice.

Adres Huba DC++ czatdc.protonet.pl:4111

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy kilka serwerów gier, by umilić zimowe wieczory lista w zakładce

Serwery gier

Jednocześnie przeprowadzamy nabór na opiekunów ( adminów) w/w serwerów gier , kandydaci TYLKO z naszej sieci. Podania proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej o Polityce prywatnosci.

EU Cookie Directive Module Information